ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-18

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ: Δάφνη Γαβρίλη

Αναπληρώτρια  Δ/ντρια :  Καραχρήστου Λελούδα

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
        ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ:

Μωραίτου Ελένη

ΗΛ. ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ:  
ΜΗΤΡΩΟ ΜΑΘΗΤΩΝ:

Καραχρήστου Λελούδα

Μωραϊτου Ελένη

Μπουρούνη Ελένη
                   ΒΙΒΛΙΑ:  Γκαρίπης Δημήτριος

 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ-ΑΔΕΙΕΣ:

Ζαφειράκου Ασημίνα

 
          ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:
 
Καραχρήστου Λελούδα
Ντούρλια Ανδρονίκη
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ MySchool:
 
Κωνσταντακόπουλος Βασίλειος
Μπουρούνη Ελένη 
 
            
 
    ΩΡΟΛ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
      ΔΕΛΤΙΑ ΚΙΝΗΣΗΣ:

Γκαρίπης Δημήτριος

Ντούρλια Ανδρονίκη

                 ΥΠΕΥΘΥΝH
             ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ:  

Καραχρήστου  Λελούδα

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΙΤIΣΗΣ:

Κοντοέ Γεωργία
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ
ΕΚΔΡΟΜΩΝ:

Ασιατίδου Δέσποινα

ΥΠΕYΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Τμήμα  

Υπ. Εκπαιδευτικός

     

Α1

                     

Α2 

  ΥΠΕYΘΥΝΟΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ  
      ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ Υπ. Εκπαιδευτικός

Β1

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Β2

  ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ              
 Β3        
         

Γ1

     

Γ2

     

     

 

 

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-17

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Θωμάς Κρεμιώτης 

Αναπληρώτρια του Δ/ντή: Καραχρήστου Λελούδα

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
        ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ:

Μωραίτου Ελένη

ΗΛ. ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ:  
ΜΗΤΡΩΟ ΜΑΘΗΤΩΝ:

Καραχρήστου Λελούδα

Μωραϊτου Ελένη

Μπουρούνη Ελένη
                   ΒΙΒΛΙΑ:  Γκαρίπης Δημήτριος

 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ-ΑΔΕΙΕΣ:

Ζαφειράκου Ασημίνα

 
           ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:
 
Καραχρήστου Λελούδα
Ντούρλια Ανδρονίκη
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ MySchool:
 
Κωνσταντακόπουλος Βασίλειος
Μπουρούνη Ελένη
 
           
 
    ΩΡΟΛ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
      ΔΕΛΤΙΑ ΚΙΝΗΣΗΣ:

Γκαρίπης Δημήτριος

Ντούρλια Ανδρονίκη

                 ΥΠΕΥΘΥΝH
            ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ: 

Καραχρήστου  Λελούδα

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΙΤIΣΗΣ:

Κοντοέ Γεωργία
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ
ΕΚΔΡΟΜΩΝ:

Βενιζέλου Αικατερίνη

Σούμα Μαρία

ΥΠΕYΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Τμήμα  

Υπ. Εκπαιδευτικός

     

Α1

Ζαφειράκου Ασημίνα

                     

Α2

Τσιμπουκίδου Ειρήνη

  ΥΠΕYΘΥΝΟΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ  
      ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ Υπ. Εκπαιδευτικός

Β1

Βενιζέλου Αικατερίνη

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Οικονόμου Αικατερίνη

Β2

Ντούρλια Ανδρονίκη   ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  Γκαρίπης Δημήτριος           
         
         

Γ1

Σούμα Μαρία
     

Γ2

Κοντοέ Γεωργία

     

Γ3

Χρυσάνθου Κυριακή      

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-16

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ: Θωμάς Κρεμιώτης

YΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ: Καραχρήστου Λελούδα

 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
        ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ:
Μωραίτου Ελένη ΗΛ. ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ: Καλαγιάκος Παναγιώτης
  ΜΗΤΡΩΟ ΜΑΘΗΤΩΝ: Μωραίτου Ελένη
Ασιατίδου Δέσποινα
                   ΒΙΒΛΙΑ:  Τσιόπσιας Εμμανουήλ

 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ-ΑΔΕΙΕΣ:

Ζαφειράκου Ασημίνα

 
           ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:
 
Κακόγιαννου Φωτεινή
Ντρούλια Ανδρονίκη
Χελά Ελένη
Λεβέντη Αναστασία
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ MySchool:
 
Κωνσταντακόπουλος Βασίλειος
Μπουρούνη Ελένη
Χελά Ελένη
 
            ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ:
Τσιμπουκίδου Ειρήνη
Αλτουχόβα Γκαλίνα
Ασιατίδου Δέσποινα
    ΩΡΟΛ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
      ΔΕΛΤΙΑ ΚΙΝΗΣΗΣ:
Γκαρίπης Δημήτριος
                 ΥΠΕΥΘΥΝH
            ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ: 

Aσιατίδου Δέσποινα

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΙΤIΣΗΣ:

Κοντοέ Γεωργία
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ
ΕΚΔΡΟΜΩΝ:
Aσιατίδου Δέσποινα
Παναγόπουλος Βασίλειος

 

ΥΠΕYΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Τμήμα  

Υπ. Εκπαιδευτικός

     

Α1

Τσιμπουκίδου Ειρήνη

                     

Α2

Γκαρίπης Δημήτριος           

  ΥΠΕYΘΥΝΟΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ  

Α3

Τσόπσιας Εμμανουηλ

  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ Υπ. Εκπαιδευτικός

Β1

Χελά Ελένη

  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Καλαγιάκος Παναγιώτης

Β2

Ασιατίδου Δέσποινα

  ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  

Β3

Ντρούλια Ανδρονίκη

     

Β4

Λεβέντη Αναστασία

     

Γ1

Κοντοέ Γεωργία
Παναγόπουλος Βασίλειος
     

Γ2

Κουτσούκος Αναστάσιος

     

Γ3

Αλτουχόβα Γκαλίνα

     

 

 

 

Εμφανίσεις: 996